Bar Cabrinha 2017 1X Trimlite bez Leasha

Nowy produkt

Bar Cabrinha 2017 1X Trim - bez Leasha

Więcej szczegółów

1 049,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bar Cabrinha 2017 1X Trim - bez Leasha

Cabrinha bar QuickLoop 1X Trim 2017

bar QuickLoop 1X Trim 2017 to „oszczędnościowa” wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje poza regulacją szerokości rozstawu linek. Polecana dla tych, którzy używają jednego-dwóch latawców współpracujących z barem o tej samej długości. 

Bar QuickLoop 1X jest również wyposażony w Quick Chicken Loop, który zaskoczy wszystkich swą prostotą i łatwością ponownego złożenia po aktywacji systemu bezpieczeństwa. Po przesunięciu czerwonej zrywki w górę pętla chicken loopa otwiera się, system bezpieczeństwa aktywuje się , latawiec traci moc i natychmiast ląduje w wodzie lub na plaży. Reset sytemu jest intuicyjny i zajmuje ułamki sekund. Jest to chyba najprostszy system na rynku! W systemie 1X zmieniono przebieg linki bezpieczeństwa, usunięto dodatkową , zewnętrzną linkę o długości 8m co zaowocowało prostym połączeniem środkowych linek z taśma depowera ( Low V ). Stoper linki 1X został zintegrowany z taśmą depowera. Zmieniono również mocowanie przetyczki chicken bone z rzepa na śrubkę odkręcaną kluczem ampulowym. Podobnym kluczem można odkręcić i wymienić linkę chicken loopa na krótszą lub dłuższą wg preferencji użytkownika

Wersja Trim zapewnia proste i dokładne dostosowanie ustawień depowera do aktualnie panujących warunków. Obniżone miejsce rozejścia się linek środkowych ( Low V ) wraz z niską wagą całego systemu Trimelite zapewnia bezpośrednie odczucia latawca i pozwala wytrymować go idealnie nawet w najbardziej zmiennych warunkach.

Oto dlaczego go pokochacie:

  • miękkie wykończenie i pływaki na końcach baru
  • niezwykle łatwa aktywacja i reset systemu bezpieczeństwa
  • regulacja mocy z systemem Trimlite ( knaga )
  • Odporne na ścieranie i nieplączące się linki
  • 4 linki równej długości schodzące nisko do baru ( Low V )
  • depower na żądanie

Rozmiary: 44cm, 52cm, (60cm + przedłużki linek 2m )

CENA ZAWIERA KOMPLET:
1. Bar z linkami
2. Quickloop
3. Instrukcja obsługi

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bar Cabrinha 2017 1X Trimlite bez Leasha

Bar Cabrinha 2017 1X Trimlite bez Leasha

Bar Cabrinha 2017 1X Trim - bez Leasha

12 Inne produkty w tej samej kategorii: