Bar F-One Linxbar 2020/2021 4 lines

Nowy produkt

Bar F-One Linxbar 2020/2021 4 lines

Więcej szczegółów

1 799,00 zł brutto

-350,00 zł

2 149,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bar F-One Linxbar 2020/2021 4 lines

F-one Linx Bar to ulepszony system kontroli na rok 2020. Połączenie najlepszych systemów zastosowanych w barze z 2018 z niezwodnym systemem bezpieczeństwa przeniósł jakość baru na zupełnie nowy poziom. Bar kompatybilny jest z wszystkimi latawcami marki: Bandit, Trust, Breeze i Furtive!
Dostępny w dwóch rozmiarach 52-45cm i 45-38cm pozwalaja dopasować odpowiedni bar do Twojego latawca. Zintegrowane pływaki z barem na tylnich linkach dają ogólne lepsze wrażenie ale posiadają również regulację szerokości rozstawu baru. Nowy jednolinkowy system bezpieczeństwa to standart dla wszystkich modeli kite' ów F-one. Pierwsze 6m przednich linek jest zrobione z grubego w przekroju materiału dla wiekszej wytrzymałości. Dodano również blokadę, by zapobiec zbyt wysokiemu podnoszeniu baru ku górze w przypadku aktywacji zrywki. Na górze chicken loopa dodano dodakowy krętlik, którego można łatwo użyc w celu odkręcenia linek przednich po wykonaniu tricku z rotacją, nawet przy pełnym napięciu baru. Linka bezpieczeństwa zostałą również wyposażona w krętnik który zapobiega skręceniom leasha. 
Dodane została zostosowana metalowa przelotka na przednich linkach, by umożliwić wykorzystanie baru dla wiekszości dostepnych kite' ów marki F-one. 
Linx bar jest cieńszy w przekroju od poprzednika co daje pewniejszy i wygodniejszy uchwyt, całości dopełniają nowe żywe kolory.

CECHY PRODUKTU

  • Nowe, bardziej sztywne linki - 30% sztywniejsze
  • Nowe aluminiowe przelotki
  • Krętlik przy chickenloopie
  • Regulacja szerokości
  • Niezawodny system bezpieczeństwa

TECHNOLOGIE

lowv-kiteoffer

Aluminiowy rozdzielacz

Zastąpiony na rzecz metlowego kółka, nowy lżejszy rozdzielacz linek jest lżejszy oraz dzięki zastosowaniu dłuższego elementu, linki się mniej przecierają. 


Aluminiowa przelotka

Zastosowanie nowej, znacznie lżejszej przelotki sprawia, że linka bezpieczeństwa jest bezpośrednio połączona z linką nośna co sprawia, że system bezpieczeństwa jest niezawodny.


Niskie/wysokie V

System, który sprawia, że bary LINX są kompatybilne z wszystkimi 4 linkowymi, pompowanymi latawcami F-One. Niskie V jest dedykowane pod latawce: Furtive, Breeze V2. Wysokie V jest charakterystyczne dla legendarnego Bandita. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bar F-One Linxbar 2020/2021 4 lines

Bar F-One Linxbar 2020/2021 4 lines

Bar F-One Linxbar 2020/2021 4 lines

8 Inne produkty w tej samej kategorii: