Latawiec Slingshot 2020 RPM Kite Only

Nowy produkt

Latawiec Slingshot 2020 RPM Kite Only

Więcej szczegółów

5 399,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Latawiec Slingshot 2020 RPM Kite Only

SZCZEGÓŁY RPM V12
WIĘCEJ O RPM V12

Slingshot RPM ma legendarny status jednego z najlepszych latawców, jakie kiedykolwiek powstały i wciąż się rozwiją. Kontynuowaliśmy jego rozwój dzięki naszemu nowemu materiałowi na baldachim; 4x4 Canopy Tech - dzięki czemu jest sztywniejszy, mocniejszy i trwalszy. Zachował 3 tuby poprzeczne i szeroką końcówkę skrzydła, dzięki czemu stał się sławny. RPM V12 został poprawiony w każdym aspekcie, w każdym stanie, we wszystkich mantrach projektowania wydajności. Wracając do swojej 12. wersji, wprowadzono system Bridle Flyline, który został wprowadzony w zeszłym roku. FlyLine w połączeniu z nowym zmodyfikowanym kształtem Open C wprowadził nową sferę wydajności dla RPM. Ten ulepszony kształt latawca i konfiguracja bridli przyspieszyły prędkość skręcania RPM, a także wydłużyły czas podnoszenia i zawieszenia. Dzięki zrównoważonemu bezpośredniego odczucia z baru, przełożeniu energii z poszycia i ruszania oraz nacisku na bar, ta niewiarygodna kontrola latawca sprawi, że osiągnięcie następnego kamienia milowego kiteboardingu będzie łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.


DLACZEGO RPM V12

    NOWOŚĆ 4x4 Canopy Tech - najmocniejszy i najsztywniejszy materiał na rynku
    Mówiąc najprościej, RPM jest najbardziej wydajnym, najbardziej zaawansowanym technicznie latawcem na rynku
    RPM został zbudowany, aby umieścić wyniki mistrzostw świata w pakiecie freeride, z większą liczbą mistrzostw świata i nigdy wcześniej nie wykonanymi sztuczkami na RPM.
    Ulepszony zmodyfikowany kształt Open C w połączeniu z konfiguracją bridli FlyLine przyspiesza skręcanie RPM, a także wydłuża czas skoku i zawieszenia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Latawiec Slingshot 2020 RPM Kite Only

Latawiec Slingshot 2020 RPM Kite Only

Latawiec Slingshot 2020 RPM Kite Only

29 Inne produkty w tej samej kategorii: