Nowy Kaptur MANERA Magma Hood 2,5mm 2022 Zobacz większe

Kaptur MANERA Magma Hood 2,5mm 2022

Nowy produkt

Kaptur MANERA Magma Hood 2,5mm 2022

Więcej szczegółów

349,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kaptur MANERA Magma Hood 2,5mm 2022

Kaptur neoprenowy Manera Magma Hood 2.5mm 2022 został zaprojektowany na zimne i wietrzne zimowo/jesienne dni, posiada podwójną wkładkę neoprenu (jedna wchodzi do wewnątrz, a druga na zewnątrz pianki), dzięki której jest perfekcyjnie szczelny. Zewnętrzna część kaptura pokryta została materiałem Glide Skin, który charakteryzuje się wodo i wiatro szczelnością. Wnętrze kaptura wykonane zostało z materiału Magma Fleece +, aktualnie najbardziej zaawansowane docieplenie na rynku. Fleece nowej generacji jest lżejszy i wysycha 30% szybciej, niż standardowe materiały docieplające. Kaptur po założeniu jest przyjemny dla skóry i dalej zachowuje swoją wysoką elastyczność.

Cechy produktu:

    zaprojektowany w 3D,
    grubość 2.5mm,
    idealna ochrona termiczna nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach,
    wysoki komfort noszenia,
    szybkoschnące materiały,
    Magma Fleece + to najbardziej zaawansowane docieplenie na rynku.

TECHNOLOGIE

3D Desighn
3D Desighned

Perfekcyjny krój jest najważniejszy. Dobrze dopasowana pianka zapobiega wlewaniu się wody do wewnątrz i gromadzeniu się baniek powietrznych. Neopren jest trwały, bo rozciąga się tylko w momencie gdy wykonujemy ruch. Pianka jest komfortowa - brak niepotrzebnych ucisków, materiał nie zwija się na brzuchu, w łokciach i tylnej części kolan.
Magma Fleece Plus
Magma Fleece Plus

Nowa generacja materiału Magma Fleece to idealny komfort cieplny nawet w najtrudniejsze zimowe dni. Nowa Magma oprócz ciepła jest również najszybciej schnącym materiałem na rynku- w stosunku do standardowego Fleece'u Magma schnie o 30 % szybciej. Oprócz znakomitych właściwości termicznych nowy Fleece Manery jest o 10% lżejszy od konkurencji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kaptur MANERA Magma Hood 2,5mm 2022

Kaptur MANERA Magma Hood 2,5mm 2022

Kaptur MANERA Magma Hood 2,5mm 2022

12 Inne produkty w tej samej kategorii: