Nowy Maszt karbonowy do foila F-ONE HM Carbon Mast 14 mm Zobacz większe

Maszt karbonowy do foila F-ONE HM 14 Carbon

Nowy produkt

Maszt karbonowy do foila F-ONE HM Carbon Mast 14 mm

Więcej szczegółów

6 159,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Maszt karbonowy do foila F-ONE HM Carbon Mast 14 mm

Maszty karbonowe HM F-ONE CARBON MAST 14 mm to absolutnie nowa jakość na rynku hydrofoili. Zaprojektowane z myślą o wymagających użytkowników foili zarówno na kitesurfingu, surf foilu, wing foilu, czy na SUP foilu. Zastosowanie karbonu oprócz znacznego spadku wagi daje również większą sztywność zestawu, co daje użytkownikowi maksymalną kontrolę przy większych szybkościach oraz znacznie poprawia reakcję skrzydła.

Karbonowy maszt F-ONE zaprojektowany został w technologii full monobloc, co oznacza, że wszystkie jego elementy (top plate, łączenie titan i miecz) są ze sobą na stałe połączone. Warstwy włókien karbonowych zostały wstępnie nasączone żywicą epoksydową i układane są naprzemian wzdłużnie (kąt 0°) i poprzecznie (kąt 45°). Takie rozwiązania zapewnia maksymalną sztywność, lekkość i wytrzymałość. Nowy HM Carbon Mast 14 mm ma wzmocnione łączenia i jest najlżejszym i najsztywniejszym masztem na rynku.

Maszty karbonowe HM są w 100% kompatybilne z kolekcją V2.

CECHY PRODUKTU:

    supercienki i sztywny maszt o grubości 14 mm,
    wzmocnione i wygładzone połączenia,
    konstrukcja full monobloc,
    titan mast foot - czyli łącznik pomiędzy dolną partią foilia (plane) a masztem właściwym dzięki titan connection
    maszt właściwy - miecz
    top plate - stopa masztu na standardowe 4 śruby o rozstawie 90mm - pasuje do większości desek na rynku

Wszystkie te części są dokładnie łączone w formie, by zmaksymalizować sztywność całości. Nowa generacja karbonowych masztów wykonana została w technologii High Modulus, w której włókna są 1.5x sztywniejsze, niż standardowe włókna węglowe.TECHNOLOGIA PRE-PREG

Technologia używana do łączenia żywicy epoksydowej z włóknami węglowymi, która charakteryzuje się najlepszym połączeniem tych dwóch materiałów. Materiał jest przechowywany w specjalnych zimnych pokojach i łączony przy temperaturze 120 stopni Celsjusza. Takie zabiegi nadają materiałowi najniższą wagę i bardzo dużą wytrzymałość.

CARBON HIGH MODULUS

Maszty Carbon High Modulus (HM) pasują do każdego karbonowego foila F-ONE i można je stosować we wszystkich dyscyplinach – Kite, Wing, Surf i SUP. Wykonane są w 100 % z karbonu w technologii pre preg i dostępne są w czterech długościach: 75, 85, 95 i 105 cm. Tego rodzaju maszt nie potrzebuje dodatkowych adapterów i pasuje do każdej deski wyposażonej w gniazdo typu Twin Track.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Maszt karbonowy do foila F-ONE HM 14 Carbon

Maszt karbonowy do foila F-ONE HM 14 Carbon

Maszt karbonowy do foila F-ONE HM Carbon Mast 14 mm

20 Inne produkty w tej samej kategorii: