Obniżka! Ride Engine Hex Core Harness 2018 bez haka i slidera Zobacz większe

Ride Engine Hex Core Harness 2018 bez haka i slidera

Nowy produkt

Ride Engine Hex Core Gunmetal Grey Harness 2018 bez haka i slidera

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

749,00 zł brutto

-500,00 zł

1 249,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ride Engine Hex Core Gunmetal Grey Harness 2018 bez haka i slidera.

red

sea

Ride Engine HEX to trapez, który wzniósł przyjemność uprawiania sportów wodnych na nowe wyżyny. Gdy wydawało się, że z roku na rok trapezy muszą być coraz większe, grubsze i bardziej miękkie, Ride Engine pokazał, że zupełna zmiana podejścia do konstrukcji trapezu może okazać się dużo większym sukcesem na miarę rewolucji.  Wyjście poza utarte schematy doprowadziło Ride Engine do wynalzku pierwszego na świecie trapezu o zupełnie sztywnych plecach. W dodatku o dużo większym komforcie, połowie gabarytów swoich poprzedników i swobodzie ruchów, która sprawi, że w końcu zapomnisz, że masz na sobie trapez. Opatentowana przez Ride Engine Pancerna Skorupa czyli zupełnie sztywne plecy trapezu sprawią, że zapomnisz o bólu pleców, jego podchodzeniu do góry czy ruszaniu się na boki.

Sercem modelu HEX jest odlewana sztywna forma, która oplata całe plecy ridera. Dzięki temu siła przenoszona z haka zostaje równomiernie rozproszona na całe plecy i boki zamiast koncentrować się w środkowym miejscu, jak to ma miejsce w przypadku zwykłych trapezów które pod naporem siły zginają się w pół. Model HEX wykonany jest w konstrukcji rdzenia honeycomb (plastra miodu) dzięki czemu jest niezwykle sztywny, ale w porównaniu z modelami Kevlar/Carbon Elite ma ciut więcej flexu. 

Nowy model na sezon 2018 został gruntownie upgrade'owany z uwzględnieniem ponad trzech lat doświadczeń riderów na całym świecie. Zmieniony został również system zapięcia, który ma teraz dwie taśmy i niezwykle proste zapięcie, dodane zostały dodatkowe elementy z komfortowej pianki fusion, no i oczywiście 5 zupełnie nowych design'ów. 

Przeczytaj więcej o historii powstania trapezów Ride Engine.

ROZMIARY: XS, S, M, L, XL (każdy rozmiar można dodatkowo dopasować rozmiarem haka 8", 10" lub 12")

KOMPLET: Komplet zawiera trapez Ride Engine. Hak/Slider sprzedawany jest oddzielnie! W zależności od przeznaczenia możesz dokupić hak Windsurfingowy lub Kitesurfingowy albo slider, idealny do pływania na falach.

CHARAKTERYSTYKA:

PANCERNA SKORUPA - piewszy na rynku trapez o sztywnym pancerzu. HEX jest lekki, wytrzymały i dopasowany ergonomicznie do ciała. Siła na haku rozpraszana jest równomiernie na całe plecy eliminując ból pleców spowodowany uciskaniem, zgniataniem czy uwieraniem zwykłego trapezu.

ULTRA PRECYZYJNE DOPASOWANIE - ergonomiczny kształt trapezu powstał na bazie kilkuset trapezów, które własnoręcznie skonstruował Coleman Buckley. Nie ma na rynku trapezu, który byłby bardziej anatomicznie dopasowany do pleców riderów na całym świecie.

MOCOWANIE LEASHA DO HANDLE-PASS'ÓW - mocowanie do HP leasha z tyłu trapezu zapewnia niezrównany komfort dla wszystkich miłośników freestyle'u. Można je w łatwy sposób zdemontować i podczepić leasha do jednego z dwóch pozostałych mocowań z boków trapezu.

BLOKADA NA LĘDŹWIACH - nowatorski kształt trapezu powoduje, że po założeniu blokuje się on na lędźwiach i boku pleców, przez co nie podchodzi do góry ani nie rusza się na boki.

PIANKA FUSION - nowość w modelu 2018, miękka, anatomicznie uformowana pianka fusion dopasowuje się do tułowia i zapewnia niezrównany komfort pomiędzy sztywnym pancerzem trapezu a skórą.

SYSTEM ZAPIĘCIA SPEED LOCK - nowość w modelu 2018, zupełnie przeprojektowany system zapięcia trapezu, który zastępuję pojedynczy pasek z modelu 2017 dwoma niezależnymi paskami, które blokują hak w miejscu i zapobiegają jego podnoszeniu się do góry. Tulejka z plastiku została teraz zastąpiona metalową klamrą. Zapobiega to luzowaniu się trapezu podczas pływania, pozwala w oka mgnieniu założyć go i ściągnąć oraz pozwala dużo mocniej ściągnąć trapez na taśmach.

WYMIENNE HAKI -  żaden inny trapez na rynku nie daje tak dużo możliwości. Każdy trapez Ride Engine pozwala Ci dopasować rodzaj haka lub slidera w zależności od Twoich upodobań, a nawet wymieniać haki w zależności od warunków na wodzie. Do dyspozycji masz haki kitesurfingowe i windsurfingowe w 3 rozmiarach (8", 10", 12"), 3 rozmiary slidera wave (8", 10", 12") zamiast haka i do tego możliwość wyboru pomiędzy wersją metalową a ultra lekką i sztywną carbonową. Wesję 8" (20cm) docenią szczególnie kobiety i dzieci. Żaden inny trapez nie ma tak wąskiego haka, dzięki czemu bez problemu możesz go teraz ścisnąć tak mocno jak tylko chcesz.
Tabela rozmiarów w zależności od wybranego rozmiaru Haka/Slidera
W PASIE (cm)60-6666-7678-8481-8684-9189-9494-9994-9999-112
ROZMIAR TRAPEZUXSSSMMLLXLXL
ROZMIAR HAKA/SLIDERA8"8"10"8"10"10"12"10"12"

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ride Engine Hex Core Harness 2018 bez haka i slidera

Ride Engine Hex Core Harness 2018 bez haka i slidera

Ride Engine Hex Core Gunmetal Grey Harness 2018 bez haka i slidera

14 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: