Foil do wingfoila F-ONE Seven Seas Carbon V2

Nowy produkt

Foil do wingfoila F-ONE Seven Seas Carbon V2

Więcej szczegółów

5 489,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Foil do wingfoila F-ONE Seven Seas Carbon V2

Foil wingfoil F-ONE SEVEN SEAS V2 to skrzydło o wysokim współczynniku AR i cienkim profilu. Nowy model zachowuje to samo przeznaczenie co poprzednik, ale jago design jest bardziej nowoczesny. Kształt foila jest smuklejszy, współczynnik AR wyższy, a rozmiary zostały nieco powiększone. Wszystkie te zmiany sprawiły, że skrzydło jest bardziej wydajne, lecz wciąż dostępne i łatwe w prowadzeniu dla osób wchodzących w świat downwind / glide.  

Foil do wing foila F-ONE Seven Seas pozostaje skrzydłem skoncentrowanym do pływania downwind. Jego kształt pozwala na łatwy i progresywny start, a następnie niekończącą się lewitację i surfowanie z fali na falę przy odpuszczonym skrzydle. Wysoki współczynnik AR zapewnia łatwość w halsowaniu i nieprawdopodobny glide, dlatego Seven Seas to idealny foil do treningu manewrów takich jak rufa, zwrot na wiatr, czy "pływanie na wstecznym". Jeżeli opanowałeś pierwsze manewry na foilu Phantom, to Seven Seas będzie następnym skrzydłem w kolejce.  

W skład zestawu wchodzi: Przednie skrzydło Seven Seas 1100 / 1300 / 1500  cm2 z pokrowcem.

CECHY PRODUKTU

    100% karbon,
    aspect ratio 8.0,
    powierzchnia przedniego skrzydła

  • 1100 cm, span 96.5 cm,

  • 1300 cm, span 102 cm, 

  • 1500 cm, span 109.5 cm,


    długo utrzymuje się w lewitacji,
    ostro płynie na wiatr i rozwija dużą prędkość,
    cienki profil i zoptymalizowany rozmiar redukują opory wody,
    przeznaczony dla średniozaawansowanych riderów,
    możliwości złożenia zestawu z karbonowym lub aluminiowym masztem,
    bardzo niska waga zestawu

  •     1100 (cały samolot 1,35 kg!),

  •     1300 (cały samolot 1,45 kg!),

  •     1500 (cały samolot 1,50 kg!),

   

 łatwość i szybkość montażu.


TECHNOLOGIA PRE-PREG

Technologia używana do łączenia żywicy epoksydowej z włóknami węglowymi, która charakteryzuje się najlepszym połączeniem tych dwóch materiałów. Materiał jest przechowywany w specjalnych zimnych pokojach i łączony przy temperaturze 120 stopni Celsjusza. Takie zabiegi nadają materiałowi najniższą wagę i bardzo dużą wytrzymałość.

MONOBLOC STRUCTURE

Na łączeniu przedniego skrzydła z fuselagem powstają największe przeciążenia podczas pływania. Karbonowe foile marki F-ONE wykonane zostały w technologii monobloc, czyli przednie skrzydło i fuselage formowane są w jednej części. Takie rozwiązanie konstrukcyjne eliminuje niepożądane wibracji powstałe podczas pływania, a także stanowi bardzo lekkie i wytrzymałe połącznie. Skrzydła w technologii monobloc są bardzo sztywne i zapewniają doskonałą kontrole. By ułatwić transport zestawu fuselage podzielony został na dwie części. Łączenie znajduje się za masztem, czyli w miejscu gdzie przeciążenia są mniejsze.

TITAN CONNECTION

Elementy wyprodukowane na maszynie CNC idealnie do siebie pasują, nadając zestawowi perekcyjne połączenie dzięki temu woda, która opływa zestaw nie wpada w wibracje. W tym zestawie istniej możliwość wymiany masztu na aluminiowy z podpięciem TITAN.

MONTAŻ ZESTAWU

Śruby łączące: plane z masztem 3 x 32mm, fuselage 2 x 25mm, stabilizator z fuselage 2 x 15mm, titan mast foot i top plate z masztem 4 x 25 mm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Foil do wingfoila F-ONE Seven Seas Carbon V2

Foil do wingfoila F-ONE Seven Seas Carbon V2

Foil do wingfoila F-ONE Seven Seas Carbon V2

20 Inne produkty w tej samej kategorii: